برش استیکر

توضیحات کوتاه درباره برش استیکر

یکی دیگر از ابزارهای کارآمد و مهم جهت معرفی و نمایش خدمات مراکز فروش و مجتمع های تجاری و مال سنترها استفاده از تبلیغات محیطی و بیرونی ( برش استیکر ، استیکر روز رنگ ) جهت آگاهی دادن به مشتریان و خریداران می باشد . هنگامی که شما در خیابان در حال حرکت هستید ممکن است تبلیغات محیطی فروشگاهها و مراکز فروش با رنگها و طرحهای مختلف و متنوع نظر شما را به خود جلب کرده و شما را همچون یک آهن ربا به سمت خود جذب کند . در این زمان است که روز رنگ ها و انواع استیکرها در اشکال و رنگهای مختلف و متنوع جهت جذب خریداران به سمت فروشگاه ها و مراکز تجاری نقش خود را به طور کامل ایفا می کند .

معرفی کوتاه از شرکت چاپ ایده

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.

برش استیکر

اين شركت در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود دومین دستگاه چاپ و برش همزمان خود را نصب و راه اندازی نمود. اين دستگاه توانايی چاپ و برش استيكر را تا عرض 130 سانتيمتر دارا ميباشد .
اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند : چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش انواع اتيكت های پشت چسبدار ، چاپ و برش شكلهای كارتنی ، چاپ و برش استیکر شیشه ای جهت چسباندن از داخل شیشه خودروها ، استيكرهای ديواری كه نياز به چاپ و برش خاص دارند و بسياری موارد ديگر را دارا ميباشد.
همانطور که در صفحه چاپ استیکر درباره انواع استیکر توضیحات مفصلی ارائه گردید ، استیکر در انواع مختلفی وجود دارد که استیکر سفید و شیشه ای جزوی از آنهاست . اگر در زمره تولید کنندگان مواد غذایی ، دارویی یا صنعتی هستید که میخواهید محصول تولید شده خود را به صورت محدود روانه بازار کنید و در اصطلاح بازار سنجی کنید . و یا اینکه فعلاً نمیخواهید تولید انبوه داشته باشید ، بهترین گزینه شما چاپ و برش استیکر یا لیبل در تیراژ پایین میباشد . ما توانایی چاپ و برش همزمان استیکر و لیبل های پشت چسبدار را در عرض یک روز برای شما فراهم آورده ایم . سفارش شما از لحظه ارسال فایل معمولاً ۲۴ ساعته چاپ و آماده تحویل میگردد .

نحوه آماده سازی فایل برای چاپ و برش استیکر

برای چاپ و برش همزمان استیکر بایستی دو فایل مختلف برای ما ارسال فرمایید . اگر طراحی خود را در نرم افزار فتوشاپ انجام داده اید آن را به نرم افزار کرل منتقل نمایید و در آنجا خط برش مد نظر خود را مشخص فرمایید . در نظر داشته باشيد كه خط برش شما فقط بايد در نرم افزار كُرل ( CorelDrow x4 )يا پايينتر طراحی شده باشند يا چنانچه با ورژن بالاتری طراحی شده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif ارسال گردد، بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.
چنانچه قبلاً این کار را انجام نداده اید و یا اینکه برای شما ایجاد دردسر میکند ، میتوانید فایل خود را برای ما ارسال فرمایید تا خط برش کارهایتان توسط ما انجام پذیرد. در هر حال شما میتوانید برای دریافت راهنماییهای بیشتر با ما تماس بگیرید و مشکلات احتمالی را از همکاران ما سئوال فرمایید.
نظر به دليل اينكه آماده سازی دستگاه برای چاپ و برش همزمان استيكر بسيار زمان بر ميباشد لذا حداقل سفارش قابل قبول برای انجام اين كار ٣ متر مربع ميباشد. همچنین برای کارهای تیراژ به صورت رایگان نمونه گیری میشود. برای نمونه گیری رایگان کافی است فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت نمونه شما ارسال گردد .

برش استیکر

همچنین برش استیکر برای مصارف مختلف از جمله برش استیکر های رنگی جزوی از خدمات ما میباشد . شما میتوانید با مراجعه به صفحه برش استیکر از نحوه انجام آن مطلع شوید . برش استیکر شامل استیکر های خود رنگ میشود که نیازی به چاپ ندارند . هنگامی که شما نیاز به چاپ و برش استیکر در شکل خاص ندارید و مثلاً میخواهید لوگو شرکت خود را به صورت تک رنگ برش بزنید از این روش استفاده میکنید. رنگهای استیکر خود رنگ بسیار متنوع است که خدمات برش آنها با کاتر پلاتر انجام میشود.

چگونگی تحویل کارهای چاپ و برش استیکر

از ديگر مزايای چاپ و برش استیکر به صورت همزمان ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش ميخورد و كاغذ پشت استيكرها سالم ميباشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری ميگردد ، اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري ميكند. البته در صورت درخواست مشتری امکان برش به صورت تک به تک نیز فراهم است که در این رابطه میتوانید با همکاران ما صحبت فرمایید .
برش استیکر با دست معمولاً با دشواریهای زیادی روبروست و هیچگاه نمیتوان استیکر را کاملاً صاف و یکدست برش داد مخصوصا اگر کار تیراژ داشته باشیم ، از این رو ما درصدد آن برآمدیم تا این کار را ساده و بسیار دقیق انجام دهیم ، با دستگاه چاپ و برش همزمان استیکر این کار در سریعترین زمان ممکن انجام میپذیرد . جهت دریافت قیمت چاپ و برش استیکر با ما تماس حاصل فرمایید.

جنس استیکر برش خورده از چیست ؟

استیکر ها معمولا  از جنس پی وی سی میباشند اما گاها برچسب های کاغذی رو هم میتوان از این خانواده دانست که اکثر استفاده استیکر ها در فضاها های بیرونی یا اوت دور میباشد و لازم به ذکر میباشد برای کاتر پلاتر حتی میتوان از شبرنگ هم استفاده کرد در کنار استیکر مدل دار.

استیکر برش خورده در چه سایزی قابل سفارش میباشد ؟

برای سفارش طرح دلخواه ( برش خورده یا کاتر پلاتر شده ) باید حتما بدانید که حد اکثر عرض قابل سفارش 58 سانت میباشد که برای طول استیکر پیشنهاد تیم فنی چاپ و استند آرنیک حداکثر یک متر بصورت یک تیکه و 10 متر به صورت لت بندی شده میباشد زیرا بیشتر از این سایزها میتواند باعث پایین آمدن کیفیت نصب استیکر شود.

ویژگی های استیکر کاتر پلاتر نسبت به استیکر ساده چیست ؟

اولین ویژگی چاپ استیکر برش خورده نسبت به چاپ هم خانواده های خود دارد میتوان به کور نکردن دید داخل مغازه همزمان با استفاده تبلیغات میباشد . و دومین ویژگی میتوان به حذف رنگ های پس زمینه اضافی نسبت به چاپ استیکر ساده میباشد که فقط در این نوع میتوانیم لوگو و هر آنچه که نیاز هست را به دید مخاطب برسانیم و اخرین ویژگی استفاده کمتر متریال میباشد که از نظر اقتصادی شاید کمی به صرفه باشد اما لازم به ذکر است که هزینه کاتر پلاتر شاید تا حد زیادی جبران کسری متراژ را بکند.

روش نصب چاپ به صورت کاتر پلاتر

برای نصب باید حتما بدانید که روی کدام سطح میخواهید اقدام کنید به عنوان مثال اگر بر روی شیشه میخواهید نصب کنید باید به روش خیس و با  استفاده از کم چسب اقدام به نصب چاپ کنید و اگر بر روی کرکره مغازه میخواهید نصب کنید باید از روش خشک و با استفاده از کم چسب اقدام کنید حالا با توجه به شناختی که از روش کلی نصب پیدا کردید باید برویم به سراغ گام اول ابتدا بر روی زمین پوست چاپ استیکر برش خورده را میکنیم و کم چسب را روی آن قرار میدهیم و بعد از آن به صورت کامل خیس میکنیم و بر روی سطح مورد نظر میچسبانیم و با کارتک اب زیر چاپ استیکر را خشک میکنیم و در اخر کم چسب را میکنیم.

برش استیکر و برچسب به منظور طراحی حروف، اعداد و اشکال مختلف در رنگ های متنوع صورت میگیرد.

استيکر شبرنگ يا روزرنگ، نوعي برچسب هستند که بر روي هر جسمي مانند شيشه قابليت نصب دارند؛

کاربرد عمده اين برچسب ها (استیکر) براي شيشه مغازه ها مي باشد که اطلاعات تماس، نام مغازه و باقی اطلاعات فروشگاه را با آن نمايش مي دهند؛ ولي بخاطر قیمت نسبتا ارزان اين استيکر ها و تنوع بالاي رنگي که دارند، در اجراي دکور هاي مختلف از جمله غرفه هاي نمايشگاه کاربرد بسياري دارند؛

 

کاتر پلاتر {دستگاه برش استیکر} چيست؟

دستگاه کاتر پلاتر هم مانند دستگاه برش ليزر، وسيله بسيار دقيقي براي برش طرح هاي مختلف بر روي کاغذ ها و مخصوصا برچسب هاي استيکر است.

اين دستگاه نيز تمام فايل هاي طراحي شده به صورت خطي را مي خواند و طرح مورد نظر را برش مي زند؛

ما در کارگاه علاوه بر رنگ هاي متنوع استيکر، دستگاه کاترپلاتر مخصوص براي برش برچسب ها را نيز داريم؛ باز لازم به ذکر است که با دستگاه ليزر هم مي توان اين کار را انجام داد، اما کيفيت و سرعت کاتر پلاتر بسيار بالاتر است.

برچسب اسم مغازه

حتما استیکر هایی که به عنوان برچسب اسم مغازه روی شیشه مغازه ها و فروشگاه ها نصب شده اند را دیده اید. دستگاه برش استیکر توانایی این را دارد که هر اسم و طرحی مانند لوگو و همینطور شماره ها و اعداد برچسبی را در سایز مورد نظر شما برش دهد، و شما آن را بر روی شیشه مغازه خود بچسبانید.

 • برش استیکر پس از چاپ استیکر و قبل از نصب آن انجام می‌گیرد.

  وینیل یا استیکر متریالی پشت چسبدار و نازک از جنس PVC است، ضد آب بودن و مقاومت بالا در برابر پارگی، فرم برچسبی و نصب راحت بر روی سطوح مختلف، استفاده از این متریال را در تبلیغات، دکوراتیو و کارهای تزئینی افزایش داده است.

  کاربرد تبلیغی استیکر کاتر پلاتر برای نمایش آرم و نشان تجاری، لوگو و دیگر اطلاعات و خدمات فروش یک محصول است که روی دیوارها و سطوح شیشه‌ای ویترین‌ فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، داخل شیشه خودروها، ماشین‌های پخش محصول، نمایشگاه‌ها، پاساژها و مراکز تجاری به کار می‌رود.

  کاربرد تزئینی برش استیکر به صورت خاص در دکوراسیون فضاهای اداری، غرفه‌های نمایشگاهی، استیکر دیواری و کاغذ دیواری اتاق‌های نشیمن، آشپزخانه، اتاق‌خواب و … است.

  در برش وینیل از دونوع برش ساده دیجیتالی و برش نیم تیغ با سرعت و دقت بالا استفاده می‌شود.

  برش دیجیتال استیکر در بر روی چند نوع مختلف استیکر از جمله مش، شیشه‌ای، شیری و شبرنگ در اندازه و اشکال گوناگون دایره، مربع، بیضی، مستطیل لبه‌گرد و هر نوع شکل خاصی انجام می‌گیرد.

  جنس استیکر یا وینیل از PVC بوده که در ابعاد، اشکال و اندازه‌های متفاوت قابل برش است.

  کاربرد برش استیکر

  • برش استیکر شبرنگ در طرح‌های گوناگون برای نمایش نشان تجاری، لوگو، اطلاعات محصول و نصب بر روی دیوارها، ویترین‌ها و دیگر نقاط نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مراکز تجاری جهت کاربرد تبلیغی
  • برش استیکر دیواری برای کاربرد تزئینی در دکوراسیون فضاهای مختلف از جمله اداری، تجاری و مسکونی، غرفه‌های نمایشگاهی، اتاق‌های نشیمن و …
  • کاربرد تبلیغاتی برش وینیل در اشکال مختلف و نصب بر روی بدنه داخلی و خارجی وسایل حمل و نقل عمومی، ماشین‌های پخش محصول و یخچال‌های صنعتی و …
  • استفاده از استیکر کاتر پلاتر و لیبل در صنایع بسته بندی، صنایع غذایی و …

  مزایای برش استیکر

  • مقاومت بالا در برابر پارگی
  • برش‌های کاملا یکسان و هم اندازه
  • برش هر نوع طرح در تیراژ بالا
  • برش با هزینه مناسب
  • برش در ابعاد و اندازه‌های مختلف
  • پاکسازی آسان
  • سرعت زیاد و کیفیت بالای برش بدون هیچگونه زائده اضافی
  • برش لایه رویی استیکر به صورت یکدست
  • برش وینیل با بالاترین دقت و بدون کوچکترین خطا و انحراف

  مراحل برش استیکر و نحوه نصب آن

  برش دیجیتال وینیل در دستگاه‌ برش استیکر با هدایت کامپیوتری تیغه دستگاه و بر اساس شناسایی مجموعه‌ای از نقاط بر روی سطح مدیای موردنظر صورت می‌گیرد.

  در برش نیم تیغ استیکر لایه روییِ بالای لایه زمینه برش خورده اما لایه ‏زیریِ زمینه برش خورده نمی‌شود به این ترتیب لایه‌های مورد نظر رویی به راحتی از سطح زمینه زیری ‏جدا می شود.‏

  استیکر کاتر پلاتر بر روی سطوحی از جمله بدنه خودرو، شیشه، MDF و … قابل نصب است.

  مراحل سفارش برش استیکر یا وینیل

  برای سفارش برش استیکر لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند، وکتور باشد و در قالب‌هایCAD ،PDF ، Corel و Ai طراحی شده باشد.

  پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد که معمولا این زمان از یک ساعت تا یک روز متغیر است.

  نحوه ارسال برش استیکر یا وینیل

  ارسال برش استیکر یا وینیل به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، وسایل حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

ثبت سفارش آنلاین

B 20 چاپ ایده | مرکز تخصصی چاپ | چاپ پلی کربنات | چاپ هولوگرام | چاپ لیبل امنیتی

علاقه مندانی که میخواهند از خدمات شرکت چاپ ایده استفاده کنند و سفارش خود را ثبت کننده میتوانند از طریق تلگرام یا واتساپ سفارش خود را ثبت کنند.

تیم برنامه نویسی چاپ ایده سیستمی را طراحی کرده است که شما عزیزان بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

لازم به ذکر هست که ثبت سفارش برای  تمامی استان ها و شهر های ایران امکان پذیر میباشد.

مجله خبری و آموزشی چاپ ایده

ثبت سفارش

تلفن: ۲۸۴۲۵۴۵۳-021

همراه : ۰۹۱۲۲۵۴۵۲۶۰ 

ایمیل: info@cahpideh.com

آدرس مجموعه

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه باربد، ساختمان صدا و سیما، طبقه اول واحد ۳۹ 

آدرس شبکه های اجتماعی
معرفی مجموعه

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.