چاپ سی دی و دی وی دی

توضیحات کوتاه درباره چاپ سی دی و دی وی دی

یکی دیگر از مهمترین ابزارهای تبلیغات , اطلاع رسانی و معرفی محصولات و کالاها و نرم افزارهای آموزشی استفاده از کاتالوگ تصویری چند رسانه ای و چاپ سی دی و چاپ دی وی دی می باشد . که شامل فیلمهای تبلیغاتی مولتی مدیا (چند رسانه ای ) یا برنامهای تبلیغاتی تولید شده با نرم افزار پاور پوینت است . به منظور معرفی و نمایش این فیلمهای تبلیغاتی و چند رسانه ای و آموزشی از سی دی و دی وی دی هایی که قابلیت چاپ مستقیم بر روی سطح خود را داشته استفاده می شود . جهت قابل دسترس بودن این برنامه های چند رسانه ای اطلاعات و محتوای این برنامه ها بر روی CD/DVD تکثیر شده و به راحتی در تمام دستگاههای و کنسولهای کامپیوتری و صوتی و تصویری قابل نمایش است .

معرفی کوتاه از شرکت چاپ ایده

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.

یکی دیگر از مهمترین ابزارهای تبلیغات , اطلاع رسانی و معرفی محصولات و کالاها و نرم افزارهای آموزشی استفاده از کاتالوگ تصویری چند رسانه ای و چاپ سی دی و چاپ دی وی دی می باشد . که شامل فیلمهای تبلیغاتی مولتی مدیا (چند رسانه ای ) یا برنامهای تبلیغاتی تولید شده با نرم افزار پاور پوینت است . به منظور معرفی و نمایش این فیلمهای تبلیغاتی و چند رسانه ای و آموزشی از سی دی و دی وی دی هایی که قابلیت چاپ مستقیم بر روی سطح خود را داشته استفاده می شود . جهت قابل دسترس بودن این برنامه های چند رسانه ای اطلاعات و محتوای این برنامه ها بر روی CD/DVD تکثیر شده و به راحتی در تمام دستگاههای و کنسولهای کامپیوتری و صوتی و تصویری قابل نمایش است .
یکی از خدمات اصلی مجموعه چاپ ایده چاپ و تکثیر و تولید استمپری انواع CD/DVD میباشد , پروسه تولید و چاپ CD/DVD شامل چندین مرحله است که در ذیل به شرح جزییات هر مرحله و روند گردش کاری از مرحله قبول سفارش تا تکمیل و بسته بندی نهایی سفارش می پردازیم .

انواع چاپ سی دی و چاپ دی وی دی :

 1. چاپ دیجیتال ۶ رنگ CD/DVD با زمینه سفید پرینتیبل
 2. چاپ افست ۴ رنگ CD/DVD با زمینه رنگ سفید یو وی

چاپ دی وی دی

همه چیز درباره چاپ سی دی

امروزه صنعت تبلیغات توانسته است کمک شایانی به رونق کسب و کارها کند. همواره تمامی مشاغل سعی دارند با به کارگیری بهترین تبلیغات برند یا محصول خود را در معرض نمایش بگذارند. چاپ سی دی را می توان جزء مواردی نام برد که می تواند به عنوان تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید با چاپ برند یا اطلاعات داخل محتوای سی دی و دی وی دی مخاطبان را به خریداری و تماشای آن ها ترغیب کنید؛ اما چاپ روی سی دی و دی وی دی روش های متفاوتی دارد که بهتر است قبل از انجام چاپ، از آن ها اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع از انواع چاپ سی دی را بر حسب نیازتان انتخاب کنید.

 

چرا روی سی دی ها چاپ می زنند؟

 

همه ما حتما چندین بار سی دی یا دی وی دی های آموزشی، فیلم های سینمایی، کارتون و … خریداری کرده ایم؛ اما تا به حال شده بر روی یکی از این دیسک ها هیچ چاپی وجود نداشته باشد؟ حتی سی دی یا دی وی دی های خام هم دارای نوشته ای روی خود هستند. پس چاپ روی دیسک ها امری بسیار مهم و پر استفاده محسوب می شود. در واقع، محتوای نوشتاری یا عکس چاپ شده روی لوح ها نشان از محتوای درونی آن ها دارد و به نوعی تبلیغ هم محسوب می شود.


چاپ سی دی

در هنگام سفارش چاپ سی دی مراقب افراد سودجو باشید!

فرقی نمی کند که برای تبلیغات می خواهید روی سی دی تصویری چاپ کنید یا قصد چاپ نوشته روی سی دی را دارید. در هر دوی این موارد باید مراقب باشید که کار چاپ سی دی را به چه کسی می سپارید.

معمولا افراد سودجو از بی اطلاعی مشتری خود استفاده می کنند و از سی دی یا دی وی دی های بی کیفیت استفاده می کنند و شعار قیمت پایین چاپ می دهند، در صورتی که سی دی های مورد استفاده آن ها از قیمت پایینی برخوردار می باشد. متاسفانه این سی دی ها در اکثر موارد قابل اجرا نیستند. پس اگر می خواهید روی دی وی دی یا سی دی تصویری را چاپ کنید حتما به کیفیت سی دی و دی وی دی اطمینان داشته باشید.

انواع روش چاپ سی دی

اگر تا به حال به فکر چاپ سی دی افتاده اید حتما اسم روش چاپ دیجیتال یا استمپر را از فروشندگان شنیده اید ولی هیچ وقت به طور واضح متوجه تفاوت انواع چاپ نشده اید. احتمالا هم نمی دانید کدام روش، روش بهتری است؟

چاپ سی دی به دو روش متفاوت دیجیتال و استمپر انجام می شود.

این دو روش هر کدام به طرق مختلفی تولید می شوند و هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند که می توانند بسته به خواسته مشتریان مورد استقبال قرار گیرند.

چاپ دیجیتال؛ روشی مستقیم

چاپ دیجیتال سی دی از روش مستقیم برای چاپ استفاده می کند. در این نوع چاپ، سی دی یا دی وی دی باید حتما از نوع پرینتیبل باشد. پرینتیبل یعنی قابلیت پرینت شدن داشتن. سازندگان این نوع از دیسک ها کاری کرده اند که هر تصویر یا نوشته ای روی این دیسک ها چاپ شود. پس سی دی های پرینتیبل دارای یک کاغذ سفید بر روی خود هستند که هر چیزی می تواند روی آن ها چاپ شود. ما برای چاپ دیجیتال تصویر  مورد نظر شما را به طور مستقیم روی سی دی یا دی وی دی پرینتیبل با دستگاه چاپ مخصوص، چاپ می کنیم.

چاپ روی سی دی

مزایای چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال و چاپ استمپر هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند؛ اما چاپ دیجیتال از مزایای بیشتری نسبت به چاپ استمپر برخوردار است که در اینجا به چند مورد از مزایای آن اشاره می کنیم.

 • مهمترین مزیت چاپ دیجیتال کیفیت بالای آن است. در واقع، این چاپ ها کیفیت بالایی دارند و رنگ های متنوعی در آن ها به کار می رود.
 • چاپ دیجیتال برای کارهای فوری انجام می شود؛ زیرا در زمان کوتاه تری نسبت به چاپ استمپر آماده می شود.
 • این نوع چاپ می تواند در تیراژهای پایین تری چاپ شوند.
 • این نوع از چاپ سی دی کیفیت بالاتری نسبت به چاپ استمپر دارند.
 • دارای ماندگاری بالایی هستند و کمتر دچار خرابی می شوند.
 • این نوع چاپ سی دی امکان چاپ روی دی وی دی یا سی دی خام را دارد.

 

معایب چاپ دیجیتال

اگر با دانستن مزایای چاپ دیجیتال به فکر سفارش آن افتاده اید بهتر است قبل از خرید، با معایب آن هم آشنا شوید. البته تقریبا تنها عیب روش چاپ دیجیتال، قیمت بالای آن است. بنابراین، اگر فاکتور قیمت برای شما حائز اهمیت نیست، این روش قطعا روش مناسب تری نسبت به روش استمپر است.

چاپ استمپر یا اورجینال پشت نقره ای

چاپ استمپر یکی از انواع چاپ است. در چاپ سی دی یا دی وی دی به روش استمپر محتوای دیسک همزمان با چاپ تولید می شود.

اجازه دهید راحت تر بگوییم، زمانی که سی دی یا دی وی دی ها در کارخانه در حال چاپ می باشند همزمان اطلاعات دیسک هم روی آن ها قرار می گیرد.

پس اگر می خواهید لوح های خام را چاپ کنید، از همین الان دور این روش را خط بکشید. پشت سی دی های چاپ استمپر یا اورجینال دارای رنگ نقره ای است، به همین دلیل است که بعضی مواقع، به آن ها سی دی های پشت نقره ای هم می گویند.

مزایای چاپ استمپر

چاپ استمپر نیز مانند چاپ دیجیتال دارای مزایایی است که دانستن آن ها خالی از لطف نیست!

 • ماندگاری اطلاعات : سی دی هایی که با چاپ استمپر تهیه شده اند کمتر دچار اشکال از دست رفتن اطلاعات می شوند.
 • کیفیت بیشتر در خواندن اطلاعات: این روش چاپ به این دلیل که به طور همزمان با تولید اطلاعات در دیسک انجام می شوند، اطلاعاتشان راحت تر خوانده می شود.
 • زیبا تر هستند: نقره ای شدن پشت سی دی ها و دی وی دی ها باعث زیبایی این دیسک ها می شود.
 • چاپ استمپر قیمت پایین تری نسبت به چاپ روش دیجیتال دارد
 • این نوع چاپ سی دی می تواند در تیراژ بالا و با قیمتی مناسبی عرضه شود.

چاپ دی وی دی

معایب چاپ استمپر

چاپ استمپر به دلیل قیمت پایینی که دارد توانسته است نظر بسیاری از خریداران را جلب کند؛ اما این چاپ های نقره ای معایبی هم دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • چاپ استمپر نیاز به زمان آماده سازی زیادتری نسبت به چاپ دیجیتال دارد.
 • این نوع از چاپ سی دی در تیراژهای پایین قابل اجرا نیستند.
 • امکان اجرای این چاپ بر روی دی وی دی یا سی دی های خام نیست.
 • پس اگر می خواهید بعد از چاپ، اطلاعات را روی لوح خود قرار دهید، این روش مناسب شما نیست!

به این نکته توجه کنید که محتواهای شما حتما باید مجوزهای لازم را برای تولید داشته باشند.

بهترین روش چاپ سی دی کدام است؟

شاید شما بین انتخاب روش چاپ دیجیتال و چاپ استمپر مردد شده اید.

با توجه به معایب و مزایای هر کدام از روش های چاپ سی دی می توان گفت چاپ دیجیتال از کیفیت بالاتری برخوردار است و توانسته است تا حدود زیادی خواسته مشتریان عزیز را فراهم کند؛ اما نکته اصلی اینجاست که شما قصد هزینه چه مقدار پولی را دارید و می خواهید چند عدد چاپ را انجام دهید؟

اگر قصد شما چاپ تعداد کمی از سی دی یا دی وی دی است، بهترین گزینه پیش روی شما چاپ دیجیتال می باشد. اگر هم قصد دارید تیراژهای کمی را  چاپ کنید و علاوه بر آن قیمت پایینی را هم بپردازید بهترین گزینه شما چاپ استمپر است.

چرا لوح ماندگار؟

ما در لوح ماندگار انواع چاپ سی دی را به شما عرضه می کنیم. از بهترین دستگاه های چاپ دیجیتال استفاده می کنیم تا باکیفیت ترین چاپ ها را روی دی وی دی و سی دی های با قابلیت پرینت انجام دهیم.

همچنین، برای چاپ استمپر هم از بهترین کیفیت سی دی و دی وی دی استفاده می کنیم تا اطلاعات شما همیشه و بدون هیچ مشکلی در دسترستان باشد.

ما کیفیت را گران نمی فروشیم!

ما در چاپ لوح ماندگار، همواره سعی کرده ایم با محافظت از اعتماد مشتریانمان بهترین کیفیت را به آن ها ارائه دهیم. ما از بهترین کیفیت سی دی و دی وی دی استفاده می کنیم که همه آن ها کیفیت خوانده شدن بالایی دارند.

شاید فروشندگان زیادی باشند که به شما قیمت پایین چاپ سی دی را قول می دهند؛ اما پس از تحویل دیسک ها، شما متوجه بی کیفیت بودن چاپ یا حتی خود دیسک ها می شوید. ما همواره سعی داریم با کمک افراد ماهر بهترین انواع چاپ را به شما ارائه دهیم و همزمان برای این کار پول زیادی از شما نمی گیریم. شعار ما این است که سود کم به اعتماد شما می ارزد.

ما با به کارگیری افراد خبره توانسته ایم که انواع سفارشات چاپ خود را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم. پس اگر نیاز فوری به چاپ سی دی دارید، سفارشات خود را به ما بسپارید.

گارانتی رایت شدن اطلاعات

همانطور که می دانید غیر از مسئله چاپ سی دی، رایت اطلاعات بر روی دیسک ها هم از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در شرکت لوح ماندگار،این تضمین را به شما می دهیم که اطلاعاتتان در انواع چاپ ها، به طور کامل و بدون هیچ مشکلی روی دیسک های با کیفیت رایت می شوند.

دانلود قالب طرح چاپ سی دی 

برای دریافت قالب لایه باز چاپ سی دی در واتساپ یا تلگرام پیام دهید .

۱ – دایره ای به قطر ۱۲ سانتی متر تقریبا منطبق با اندازه سی دی و دی وی دی های استاندارد می باشد که باید رعایت شود.

۲ – مرکز دایره به قطر ۲٫۵ سانتی متر خالی باشد به دلیل این که موقعیت سوراخ وسط سی دی یا دی وی دی می باشد.

۳ – رزولوشن طرح که حتما باید ۳۰۰ باشد. به دلیل زیبایی و کیفیت کار حتما این مورد رعایت شود.

دوستانی که از طریق تلگرام اقدام به ارسال طرح می کنند باید قبل از ارسال طرح حتما آن را فشرده کنند به فرمت های zip یا rar ، تا از کیفیت طرح چاپ کم نشود.

مشتریان عزیزمان در شهرستان ها هم می توانند محتوای خود را به آدرس پستی که در انتهای سایت سمت چپ نوشته شده است با پست یا تیپاکس ارسال نمایند.

قفل سی دی

قفل کردن سی دی و دی وی دی به روش فعالسازی برای یک سیستم قفل سخت افزاری ضد رایت و ضد کپی با امنیت بالا همراه چاپ سی دی قفل نرم افزاری ، قفل دانگل ، قفل ویدئویی مخصوص فایل های ویدئو پلیر قفل گذاری روی فایل ها برای فروش در محیط نت قفل سخت افزاری ( مخصوص مشتریان حساس به ایمنی قفل ) که از قوی ترین قفل های موجود می باشد بالاترین سطح ایمنی بر روی سی دی CD صورت میگیرد .

بالاترین سطح ایمنی + انحصار کردن محصول برای استفاده در یک سیستم

قفل دانگل ( مخصوص مشتریان خاص ) امنیت بر روی فلش مموری اعمال می شود .

چاپ سی دی لوح ماندگار با ۱۵ سال سابقه :

 • توانایی تولید روزانه ۳۰ هزار عدد دی وی دی
 • امکان تولید و چاپ سی دی برای هر تعداد از یک عدد تا …
 • بالاترین کیفیت چاپ به شکل دیجیتال و افست
 • رایت سی دی و دی وی دی به شکل داپلیکیتوری و یا به شکل اورجینال
چاپ لیبل سی دی

در گذشته به دلیل نبود سی دی و دی وی دی پرینتیبل به جای چاپ مستقیم روی سی دی و یا چاپ مستقیم روی دی وی دی ابتدا طرح مورد نظر روی لیبل از نوع گلاسه چاپ میشد و بعد روی سی دی ها چسبانده می شد.

این کار در گذشته مرسوم بود که هم سرعت کار خیلی پایین بود و هم از نظر کیفیتی.

چسباندن لیبل نیاز به دقت زیادی داشت و معمولا فیکس روی سی دی قرار نمی گرفت و همچنین سرعت کار خیلی پایین بود ضمنا سی دی ضخیم میشد و باعث میشد که داخل دی وی دی رایتر برخی مواقع مشکلاتی ایجاد کند.

اما بعد از ورود سی دی پرینتیبل (سی دی های قابل چاپ) چاپ به صورت مستقیم روی سی دی و یا دی وی دی انجام می شود.

خدمات چاپ سی دی، چاپ دی وی دی، چاپ لوگو روی سی دی ،ارزانترین قیمت چاپ سی دی تهران،  چاپ روی سی دی، چاپ روی دی وی دی ، با بیش ازهزاران نمونه کار چاپ و رایت . چاپ لیبل سی دی با مجهزترین و سریعترین دستگاه های چاپ سی دی ، تکثیر محتوای آموزشی و کنکور ، چاپ و رایت بر روی انواع سی دی و دی وی دی همراه با قاب و جلد و بسته بندی 

امکان رایت سی دی – چاپ سی دی و لوح فشرده در تعداد کم و تیراژ بالا برای شما میسر است.تکثیر محتوا و چاپ طرح های شم
روی انواع سی دی،دی وی دی با سرعت بالا در کنار کیفیت و قیمت مناسب مزیتی است که چاپ کهن در اختیار شما قرار داده. 

چاپ سی دی

چاپ لوح فشرده را می توان از اجزای ست اداری بر شمرد کما اینکه خود به تنهایی یک محصول منحصر بفرد و حتی بعنوان هدیه تبلیغاتی ارائه داد .درج نشان موسسه شما و یا چاپ اطلاعات محتوای لوح فشرده روی آن می تواند مخاطب را به تماشای آن ترغیب نماید . تامین cd و dvd خام و انواع قاب خدمتیست که خیال شما را از هر حیث آسوده می نماید.
چاپ مستقیم روی سی دی و دی وی دی بوسیله دستگاه‌های چاپ دیجیتال ۸ رنگ انجام می‌شود. هر رنگ بوسیله شیلنگ مخصوص به مخزن جوهر متصل شده است. با این وجود کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد و خروجی هر دستگاه بطور همزمان یازده CD یا DVD می‌باشد که در مجموع هر ساعت ۶۰۰ عدد می‌توان با آن چاپ کرد.

تکثیر CD و DVD به روش داپلیکیشن و با دستگاه‌های یک به یازده انجام می‌شود که سرعت زیادی دارند. یعنی درایور اول سی دی را می‌خواند و یازده درایو دیگر اطلاعات را بطور همزمان با سرعت دلخواه رایت می‌کنند.

چاپ کاور روی قاب دی وی دی

پرینت کاور روی قاب CD و قاب DVD با پرینتر جوهر افشان و روی کاغذ فتوگلاسه انجام میشود که کیفیت و وضوح بسیار بالایی دارد

طراحی پکیج فیلم‌های آموزشی یا تبلیغات خدمات شرکت یا موسسه شما باید کاملا جذاب و حرفه باشد. چون اولین چیزی که به چشم می‌آید رنگ و طرح روی کاور قاب دی وی دی یا طرح روی سی دی می‌باشد. مرکز چاپ سی دی آتلیه طراحی حرفه‌ای دارد که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

بسته بندی پکیج آموزشی

بعد از تکثیر و چاپ سی دی و دی وی دی برای محافظت و استفاده، آن را در قالب پکیج‌های قاب DVD و یا قاب CD و سلفون سی دی و کاور CD بسته‌بندی نماییم. همچنین می‌توان بعد از بسته بندی آن را وکیوم و یا اصطلاحا شرینک کنیم.

چاپ مستقیم روی سی دی     
 
چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال یکی از روش های مرسوم و نوین به جای چسباندن لیبل است. قیمت چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.     
 
چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال یکی از روش های رایج و مرسومی است که امروزه از آن به جای چسباندن لیبل بر روی دیسک ها استفاده می شود. این شیوه نسبت به چسباندن لیبل از مزایای بسیاری برخوردار است که ما در ادامه این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد. پس اگر دوست دارید تا اطلاعاتی را راجع به چاپ دیجیتالی و مزایا و قیمت آن کسب کنید؛ با ما تا پایان متن همراه باشید

چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال

در این روش عکس و طرح مورد نظر مشتری را به وسیله دستگاه پرینتر مخصوص بر روی پرینتیبل های سفید چاپ می کنند. کاربرد عمده چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال برای کارهای فوری با تیراژ کم بوده و رنگ های مورد استفاده در آن از ماندگاری بسیار بالا برخوردار هستند. شما مشتریان عزیز می توانید سفارش خود را به صورت دیسک خام یا رایت شده همراه با طرح مد نظر چاپ شده بر روی آن در کوتاه ترین زمان ممکن از چاپ جواهری پرینت ارائه دهنده انواع خدمات چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال و رایت سی دی، تحویل بگیرید.

مزایا و معایب  دی وی دی به روش دیجیتالی

امروزه موسسات تولید محتوا از روش های مختلفی برای چاپ سی دی و یا چاپ دی وی دی های خود استفاده می کنند که روش دیجیتالی یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای چاپ فوری طرح بر روی تعداد معدودی دیسک سی دی یا دی وی دی می باشد. این شیوه نسبت به روش استمپر سرعت کار بالاتری داشته و در مدت زمانی اندک می توان سفارش مشتری را تهیه کرد.

همچنین تهیه یک نسخه نمونه از طرح چاپ شده بر روی دیسک از دیگر مزایای این روش می باشد تا مشتری اصلاحات احتمالی را بر روی طرح مورد نظر خود انجام داده و بعد از تایید نهایی او برای تکثیر و تولید در تیراژ بالا اقدام می شود. بهتر است که بدانید چاپ فوری سی دی و دی وی دی به روش دیجیتال در مقایسه با چاپ افست و استمپر به سبب کیفیت و ماندگاری بالاتر و استفاده از 8 رنگ متنوع در آن از قیمت بالاتری برخوردار است.

عدم احتیاج به خروجی هایی نظیر فیلم، زینک و شابلون و هر گونه هزینه جانبی دیگر، عدم محدودیت در تنوع کار با کیفیت بالای تراکم رنگی و … از دیگر مزایای چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال به شمار می آید.

یکی دیگر از شیوه های قدیمی و مرسوم در گذشته که با وجود نبود دستگاه پرینتیبل به صورت مستقیم برای چاپ طرح بر روی سی دی یا دی وی استفاده می کردند؛ استفاده از لیبل هایی با روکش یووی و سلفون براق می باشد. قیمت مناسب این روش یکی از دلایل استقبال از آنها بوده و از استقامت بالایی نیز برخوردار می باشند. در چاپ لیبل با روکش یووی از سیستم افست کمک گرفته می شود که طرح مورد نظر را با رنگ هایی شفاف و درخشنده بر روی شیت عمومی پشت برچسب دار پیاده می کند.

همچنین چاپ لیبل با روکش سلفون براق از استحکام و مقاومت فوق العاده برخوردار بوده و به همین دلیل نسبت به روکش یووی قیمت کمی بالاتری دارد. این نوع لیبل از لحاظ چسبندگی و کیفیت چاپ مانند روکش یووی مطلوب به نظر رسیده و زیبایی و درخشندگی خود به محصول مورد نظر می بخشد.

تفاوت چاپ عکس با روش دیجیتالی و استفاده از لیبلی

پیاده سازی طرح بر روی لیبل یا همان کاغذهای پشت برچسب دار کاری سخت و بسیار زمان بر است که شخص ممکن است هنگام چسباندن لیبل بر روی تعداد زیادی دیسک با خطا و اشتباهی مواجه شود و طرح مورد نظر به درستی بر روی فضای دیسک پیاده نشود. همچنین این روش کیفیت و ماندگاری کمتری نسبت به روش دیجیتالی داشته و سرعت عمل و دقت بالای دستگاه پریتیبل در روش دیجیتالی امکان چاپ همزمان تعداد مشخصی سی دی و دی وی را خواهد داد.

از دیگر معایب احتمالی استفاده از لیبل به جای چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال می توان به عدم خواندن محتوای دیسک توسط دستگاه اشاره کرد. بنابراین با این وجود بهتر است که وقت و  پول خود را در این زمینه صرف کاری به صرفه تر کرده و از روشهای دیجیتالی یا استمپر برای تحویل به موقع و باکیفیت سفارش های خود کمک بگیریم.

قیمت چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال

در محاسبه قیمت چاپ عکس روی سی دی به روش دیجیتال همواره فاکتورها و عوامل بسیاری دخیل هستند که از جمله آنها می توان به نوع و کیفیت دیسک، طرح مورد نظر و میزان رنگی که برای آن استفاده می شود و همچنین حجم و تعداد سفارش مشتری، رایت محتوا بر روی دیسک و ارائه سایر خدمات نظیر قفل گذاری و بسته بندی اشاره کرد. بهتر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده در چاپخانه جواهری پرینت و آگاهی از قیمت تمام شده برای سفارش خود با ما در این مجموعه حرفه ای در تماس باشید.

 

ثبت سفارش آنلاین

B 20 چاپ ایده | مرکز تخصصی چاپ | چاپ پلی کربنات | چاپ هولوگرام | چاپ لیبل امنیتی

علاقه مندانی که میخواهند از خدمات شرکت چاپ ایده استفاده کنند و سفارش خود را ثبت کننده میتوانند از طریق تلگرام یا واتساپ سفارش خود را ثبت کنند.

تیم برنامه نویسی چاپ ایده سیستمی را طراحی کرده است که شما عزیزان بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

لازم به ذکر هست که ثبت سفارش برای  تمامی استان ها و شهر های ایران امکان پذیر میباشد.

مجله خبری و آموزشی چاپ ایده

ثبت سفارش

تلفن: ۲۸۴۲۵۴۵۳-021

همراه : ۰۹۱۲۲۵۴۵۲۶۰ 

ایمیل: info@cahpideh.com

آدرس مجموعه

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه باربد، ساختمان صدا و سیما، طبقه اول واحد ۳۹ 

آدرس شبکه های اجتماعی
معرفی مجموعه

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.