چاپ پلاک استیل و آلومینیوم

توضیحات کوتاه درباره چاپ پلاک استیل و آلومینیوم

پلاک استیل و آلومینیوم قطعه ای فلزی و یا آلومینومی که دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا می باشد .هر کالا و محصول تولیدی به شناسه یا وسیله ای جهت معرفی و شناساندن مارک سازنده و یا درج توضیحات و مشخصات مربوط به کالای تولید نیاز دارد ، شناسه ای که بتواند اطاعاتی در رابطه با محصول ، برند سازنده ، اسم و مشخصات فنی و اخطارهای مربوطه به محصول را به مصرف کننده ارائه دهد.استفاده از این نوع پلاک ها بهترین انتخاب جهت معرفی امکانات و مشخصات کالای تولیدی می باشد که با چاپ پلاک استیل یا چاپ پلاک آلومینیوم می توان این نیاز را برطرف کرد.

معرفی کوتاه از شرکت چاپ ایده

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.

چاپ پلاک استیل و آلومینیوم

پلاک استیل و آلومینیوم قطعه ای فلزی و یا آلومینومی که دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا می باشد .هر کالا و محصول تولیدی به شناسه یا وسیله ای جهت معرفی و شناساندن مارک سازنده و یا درج توضیحات و مشخصات مربوط به کالای تولید نیاز دارد ، شناسه ای که بتواند اطاعاتی در رابطه با محصول ، برند سازنده ، اسم و مشخصات فنی و اخطارهای مربوطه به محصول را به مصرف کننده ارائه دهد.استفاده از این نوع پلاک ها بهترین انتخاب جهت معرفی امکانات و مشخصات کالای تولیدی می باشد که با چاپ پلاک استیل یا چاپ پلاک آلومینیوم می توان این نیاز را برطرف کرد.

مزایای استفاده از پلاک استیل و آلومینیوم :

استفاده از فلزات استیل و آلومینیوم با استحکام بسیار بالا و به دلیل ضد زنگ بودن و خاصیت شکل پذیزی و فرم گیری که می توان از تکنیک برجسته سازی نیز استفاده نموده و تاثیر بسزایی در زیبایی پلاک های ساخته شده دارد . جهت استفاده از این نوع محصول می توان به دو روش پرچ و یا چسب دوطرفه در سطح زیر آن جهت چسباندن استفاده نمود .

کاربرد و استفاده از پلاک استیل و آلومینومی :

چاپ پلاک استیل و آلومینیوم طیف وسیعی از صنایع و مشاغل گوناگون را در بر می گیرد از جمله : پلاک آسانسور ، پلاک های تجاری ، پلاک کولر ، تابلو برق ، پلاک کد پستی ، پلاک مبلمان های اداری و خانگی ، پلاک صنایع پمپ سازی ، پلاک راهنمایی واحد ها و طبقات ، دستگاههای صنعتی و برقی ،
تجهیزات آشپزخانه ، نشان و آرم شرکت ها ، محصولات تولیدی و …..

چاپ پلاک الومینیوم :پلاک آلومینیوم در تیراژهای بالا قابل چاپ می باشد زیرا این نوع چاپ پلاک از نظر چاپ و هزینه تولید بسیار مقرون به صرفه می باشد.

پلاک آدرس خیابان سعدی Big Bold Classy پلاک استیل با استفاده از یکی از بهترین و محبوب ترین قلم های ما یکی دیگر از علائم بزرگ است. قلم Neutraface جسورانه و آسان برای خواندن است ، اما کلاس زیادی را منتقل می کند. از آنجا که این نسخه پلاک آدرس Neutraface ما هم دارای شماره خانه و هم نام خیابان است ، باید انتظار داشته باشید که اعداد کمی کوچکتر از فقط اعداد باشند. اگر 5 عدد دارید علامت بزرگتر را انتخاب کنید زیرا تعداد آنها عریض است و تعداد آنها کوچ; خواهد بود.

علائم سه هفته از تاریخ پرداخت ارسال می کنند زیرا این علائم سفارشی است که توسط افراد صنایع دستی در ایالات متحده آمریکا سفارش داده می شود.

علائم و پلاکهای ما پایه ای از تخته مدرن مدرن با تراکم 30 پوند اورتان (HDU) (نوعی پلاستیک) دارد. این محصولی است که برای صنعت هوافضا توسعه یافته و بیش از 40 سال است که از علائم استفاده شده است. این وزن سبک ، ضد آب است و ده ها سال در محیط بیرونی خواهد ماند.

ما HDU خود را با یک پوشش فلزی واقعی استفاده می کنیم که به عنوان یک پوشش معماری و صنعتی در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این یک روکش اثبات شده ، سفت و زیبا است که بدون محدودیت وزن و هزینه ظاهری به چدن می دهد. بنابراین ، هنگامی که سفارش خود را دریافت می کنید ، متوجه می شوید که این وزن سبک است. از آنجایی که HDU دارای یک پوشش فلزی نازک است ، بدون ترس از تست تمامیت ساختاری ساختمان ، آویزان کردن بر روی هر دیوار بسیار سبک و آسان است.

علائم و پلاکهای ما قبل از حمل ، پوشش لاکی درجه دریایی را دریافت می کنند. “درجه دریایی” به این معنی است که این پوشش برای محافظت حتی در محیطهای سخت ساحلی طراحی شده است. گفته می شود ، روکش های فلزی ما یک “پایان زندگی” هستند و می توانید با گذشت زمان برخی تغییرات را انتظار داشته باشید حتی اگر از یک پوشش محافظ با کیفیت بالا محافظت شود.

پلاک استیل در انواع مختلفی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. جوشکاری های بزرگ و جوشکاری ها با استفاده از صفحه فلزی سنگین در تجهیزات ساختمانی ، معدنی ، فرآوری ، تولید و جرثقیل یافت می شوند. بخش انرژی همچنین کاربر اصلی صفحات سنگین از جمله کاربردهای نفت و گاز ، پتروشیمی و انرژی بادی است. بخش سنگین صفحات لکو استیل بر روی محصولات سه اینچ و ضخامت در تمام رده ها متمرکز است.

به عنوان یک رهبر صنعت در صفحه فلزی سنگین ، لیکو استیل دارای موجودی ، قابلیت برش ، منابع و گزینه های آزمایش مورد نیاز برای خدمت رسانی به مشتریان است. در بعضی مواقع ، آزمایشاتی مانند تست اولتراسونیک ، Charpy V-notch یا سایر آزمایشات خاص صنعت مورد نیاز است. لکو استیل می تواند فولاد شما را با این مشخصات سفارش دهد ، یا آنها را با استفاده ازآزمایشگاه های محلی سریع و کارآمد آزمایش کند.

بخش سنگین صفحه لکو استیل دارای دانش صنعت است که به منظور ایجاد مشارکت واقعی برای موفقیت ، به مشتریان ما سود می بخشد.

ما یک شرکت تولیدی فولاد متعلق به خانواده و دارای سابقه ای غنی و میراث مفتخر هستیم. سازندگان صفحه فلزی از پرسنلی آموزش دیده با بیش از 300 سال تجربه ترکیبی در ساخت فولاد استفاده می کنند. ما از صداقت 95 ساله برای صداقت ، مسئولیت پذیری و فراتر از انتظارات برخوردار هستیم.

ما واقعاً ساخت فولاد را در بهترین گزینه آن ارائه می دهیم!

محصولات / خدمات: ما تولیدات پلاستیکی با کیفیت ، ورق و ساخت و ساز ساختاری برای صنایع مختلف ، تولید کنندگان و نهادهای دولتی را ارائه می دهیم.

ما همه چیز را از انواع کوچک و یک طرفه مقاله تولیدی گرفته تا سیستم عظیم کارخانه های صنعتی کامل با کلید چرخش بزرگ تولید می کنیم.

فرآیندهای تولید: برش ، چرخش ، فرم دهی ، ترمز ، اتصالات ، جوشکاری ، اتمام ، انفجار / نقاشی ، اسکن لیزر ، مهندسی معکوس ، برش لیزر ، برش پلاسما ، برش اکسی سوخت ، برش CNC ، فرز CNC ، شرایط ماشینکاری CNC

پلاک آلومینیوم:

پلاک آلومینیوم به دلیل وزن سبک و توانایی مقاومت در برابر خوردگی ، گزینه ای محبوب هستند. آلومینیوم یک فلز قوی است که به دلیل چگالی کم شناخته شده و نسبت به آلومینیوم آنودایز نرمتر است و به راحتی امکان شکل گیری آن فراهم می شود. جلای سفید و نقره ای آشنا آن تقریباً در هر رنگی کنتراست و خوانایی بسیار خوبی دارد. مارک آلومینیوم نسبت به پلاک های فلزی دیگر مقرون به صرفه ترند.

گرافیک ها و کپی ها ممکن است روی صفحه چاپ شوند یا با رنگ پر کردن یا بدون آن به صورت شیمیایی حکاکی شوند. یک پوشش محافظ اختیاری اغلب برای افزایش مقاومت در برابر سایش و خراش اعمال می شود. عمر خارجی مورد انتظار تا 10 سال است. گزینه های رنگی مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش محدود هستند و برای برنامه های طولانی مدت در فضای باز توصیه نمی شوند.

پلاک آلومینیومی مشخصات تابلو برق کاربردهای گسترده ای را شامل می‌ شود.
این نوع پلاک ها برای نمایش اطلاعات سازنده تابلو و مشخصات فنی اعم از ولتاژ و سریال و … چاپ و تولید میگردد.
از انواع مشخصه های این پلاک آلومینیومی میتوان به:
ضخامت های مختلف از ۰.۳ تا ۱mm
چاپ افست و یک لایه براق ((ورنی)) کوره ای
در رنگ بندی های مختلف
چاپ بصورت ساده و برجسته و سریالی
ماندگاری بالا نسبت به دیگر لیبل های موجود در بازار
اشاره کرد.
در اکثر موارد پلاک مشخصات تابلو برق در اشکال مستطیل و مربع و در سایز های متفاوتی تولید و بر روی آن مونتاژ میشود
از نمونه فعالان این صنعت ک سالها درخدمتشان بوده ایم میتوان شرکت های
رعد تابلو ، رعد گستران حق بین ، فراهان تابلو ایرانیان ، سگال تابلو مهرگان ، برق و صنعت قائم و…

از پلاک های مورد استفاده در صنعت تابلو برق پلاک مثلث خطر را میتوان نام برد.
این پلاک نوعی علامت هشدار است و برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی استفاده میشود.
این پلاک ها در ابعاد استاندارد زیر؛
9×9
12×12
17×17
21×21
و با سه رنگ: زرد، مشکی و قرمز

مشخصات پلاک آلومینیوم:

 • شماره مدل
 • شماره سریال
 • هشدار حیاتی
 • شماتیک آموزشی
 • گزینه های مختلف بارکد

گزینه های بارکد بر روی آلومینیوم (3 میلی لیتر – 64 میلی لیتر) ، فولاد ضد زنگ و برنج است. گزینه های چاپ برای گزینه هایی مانند برچسب ها ، پلاک های نام آلومینیومی ، برچسب های فویل آلومینیوم و سایر موارد شامل غربالگری ، برجسته سازی صورت می می گیرد. گزینه های چسب می تواند شامل چسب انتقال 3M 467 ، 468 ، 583 و 9472 می باشد یا در صورت نیاز پلاک های آلومینیومی شما با پیچ یا پرچ نصب می شوند. اگر مشخصات خود را برای ما ارسال کنید به سرعت می توانیم مارک آلومینیوم با هر گونه چاپ و نوشته ای که می خواهید تحویل دهیم.

فویل آلومینیوم و برچسب ها

پلاک آلومینیوم سفارشی ، برچسب های فویل آلومینیوم ، پلاک برای تجهیزات ، صفحات شناسایی چاپی سفارشی که با پیچ یا پرچ نصب می شوند.

 • شماره گذاری متوالی
 • برش های ویژه
 • چاپ انتقال مستقیم و حرارتی

اگر تنها به دنبال ظاهر زیبا و برچسب های براق هستید مارک آلومینیوم یکی از گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

چرا پلاک آلومینیوم را انتخاب کنید؟

 • با دوام ، سبک و قابل انعطاف است.
 • با مهارت طراحی شده در ماشین آلات و فروشگاه های چاپ ما با توجه به مشخصات طراحی شما.
 • عمر پیش بینی شده در فضای باز تا 10 سال ، با مقاومت بالا در برابر خوردگی ، اکسیداسیون و دمای شدید.
 • یک پوشش محافظ اختیاری می تواند مقاومت در برابر سایش و خراش را افزایش دهد.
 • چسب ها / یا سوراخ هایی با عملکرد بالا برای اتصال مکانیکی
 • گرافیک و کپی ممکن است با صفحه پرینت شده و یا با رنگ پر کردن یا بدون آن حک شده باشد.
 • مارک آلومینیوم سفارشی برای استفاده هایی مانند استفاده از تولید تجهیزات ، ردیابی تجهیزات و موارد دیگر بسیار مناسب هستند.

 

ثبت سفارش آنلاین

B 20 چاپ ایده | مرکز تخصصی چاپ | چاپ پلی کربنات | چاپ هولوگرام | چاپ لیبل امنیتی

علاقه مندانی که میخواهند از خدمات شرکت چاپ ایده استفاده کنند و سفارش خود را ثبت کننده میتوانند از طریق تلگرام یا واتساپ سفارش خود را ثبت کنند.

تیم برنامه نویسی چاپ ایده سیستمی را طراحی کرده است که شما عزیزان بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

لازم به ذکر هست که ثبت سفارش برای  تمامی استان ها و شهر های ایران امکان پذیر میباشد.

مجله خبری و آموزشی چاپ ایده

ثبت سفارش

تلفن: ۲۸۴۲۵۴۵۳-021

همراه : ۰۹۱۲۲۵۴۵۲۶۰ 

ایمیل: info@cahpideh.com

آدرس مجموعه

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه باربد، ساختمان صدا و سیما، طبقه اول واحد ۳۹ 

آدرس شبکه های اجتماعی
معرفی مجموعه

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.