یک‌شنبه, ۹. می ۲۰۲۱ - ۳:۲۲

چاپ هولوگرام

تولید هولوگرام

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام به این صورت می باشد : برچسبی با تلفیق هوشمندانه از فویل ، چسب و کاغذ با امکان درج تمامی ویژگی های امنیتی آشکار و پنهان .هولوگرام می تواند تمامی رنگهای طیف مرئی همزمان با تصاویر متفاوت به صورت مجزا در زاویه های مختلف با حجم زیادی از اطلاعات را به نمایش بگذارد .

 

کاربرد چاپ هولوگرام

با استفاده از تولید هولوگرام و فن آوری هولوگرافی ، شرکتها می توانند تصویر برند و محصولاتشان را افزایش دهند . آنها می توانند این امکان را به مشتریانشان بدهند تا هولوگرام منحصر به فردشان را بشناسند ، به طوری که مشتریان دائم بتوانند محصولات خود را از میان برند رقبای دیگر شناسایی کنند . فارق از آن ، این فن آوری هولوگرافی برای بسته بندی جذاب محصول ، امنیت و اصالت کالا استفاده می شود.

انواع لیبل هولوگرام

 • هولوگرام سه بعدی (اختصاصی)

این نوع هولوگرام طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می شود و به طور خاص متعلق به سفارش دهنده می باشد . این نوع هولوگرام ها همانند سایر محصولات می توانند روی فویل های رنگی و زیر لایه های متفاوت تولید و عرضه شوند.

 • هولوگرام دو بعدی(عمومی)

این نوع هولوگرام دارای نوشته های از پیش آماده می باشد که در برخی موارد با طرحها و بافت های منحصر به فرد تلفیق شده اند . این نوشته ها عموما Security , Cancel , VOID , ORIGINAL , GENUINE و ... هستند که با توجه به کاربرد مشتری انتخاب و تولید می شوند 


مهمترین ویژگی لیبل هولوگرام:

برچسبی چند منظوره به عنوان برچسب ایمنی و ضد تقلب که به واسطه دارا بودن رنگهای زیبا و جلوه های بصری باعث اطمینان  و جلب نظر خریداران و مشتریان کالا ومحصول می گردد .

توضیحات تکمیلی: 

یکی دیگر از خدمات مجموعه چاپ ایده چاپ و تولید انواع هولو گرام دو بعدی و سه بعدی می باشد . چاپ و تولید هولوگرام دوبعدی و  هولوگرام سه بعدی شامل چندین مرحله است که در ذیل به شرح جزییات هر مرحله  و روند گردش کاری از مرحله قبول سفارش تا تکمیل و بسته بندی نهایی سفارش در مجموعه چاپ ایده میپردازیم .

 • مرحله اول  (پذیرش سفارش ) :

در روند تولید و چاپ هولو گرام معمولا از اشکال (مربع - دایره – شش ضلعی ) وهر نوع شکلی که متناسب با سلیقه شما است و عمد تا در سایزهای ( ۲ * ۲ – ۲ * ۵/۲ – ۱ * ۲ ) که بیشترین تقاضا را جهت چاپ و تولید هولوگرام دارند مورد استفاده قرار میگیرند . در اولین گام همکاران ما در قسمت پذیرش و طراحی  فایل طرح هولوگرام را از مشتریان به صورت حضوری در دفتر مجموعه چاپ ایده و یا از طریق شبکه های اجتماعی  مانند (ایمیل – واتس اپ – تلگرام ) دریافت کرده و از لحاظ کیفیت فایل ارسالی مورد بازبینی  و ارزیابی قرار می دهند و در مرحله بعد پس از تایید فایل ارسالی آن را به قسمت چاپ ارسال میکنند . 

 • مرحله دوم ( پروسه چاپ و تولید ) :

به طور کلی از لحاظ نوع و کیفیت چاپ هولوگرام را میتوان  به دو مدل چاپ و تولید کرد .

 • هولوگرام دو بعدی :

هولوگرام های دوبعدی از تصاویر دو بعدی ساخته می شوند و رنگهای رنگین کمان را تحت یک محدوده وسیع از شرایط نوردهی نمایش می دهند و دارای یک لایه تصویر هولوگرام  و بدون عمق هستند . این نوع هولوگرام دارای نوشته های از پیش آماده می باشد که در برخی موارد با طرحها و بافت های منحصر به فرد تلفیق شده اند . این نوشته ها عموما Security , Cancel , VOID , ORIGINAL , GENUINE و ... هستند که با توجه به کاربرد مشتری انتخاب و تولید می شوند . هولوگرام دو بعدی بیشتر در سفارشهای کم و در تیراژ  ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ عدد مورد استفاده قرار میگیرند . در این روش ابتدا از طرح مورد نظر کلیشه شاخته می شود و نقش هولوگرام درخواستی  بر روی ورقهای هولوگرام آماده که بصورت ۷ رنگ است و در دو رنگ نقره ای و طلایی در بازار موجود است حک شده و متناسب با نوع شکل درخواستی شما توسط همکاران ما در قسمت فنی برش خورده و آماده بسته بندی می شود . 

 • هولوگرام سه بعدی (۳D): 

این نوع از هولوگرام ها با استفاده از تکنیک نور دهی لیزری تصاویری با رنگ و عمق را نشان می دهند در این هولوگرامها تخریب  شوندگی به حالت ساده یا ظاهرشدن کلمه  OPENVOID وجود دارد .این نوع هولوگرام طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می شود و به صورت اختصاصی با نام و لوگوی ثبت شده مشتریان تولید شده و کلیه حقوق قانونی این هولو گرام  متعلق به سفارش دهنده می باشد . این نوع هولوگرام بر روی فویل های رنگی و با قابلیت تولید با لایه های متفاوت بر روی هم در اشکال و سایزهای مختلف متناسب با نیاز شما چاپ و تولید می شوند  . در این روش ابتدا از طرح هولوگرام مورد نظر یک کلیشه با نام شین تهیه شده و با دستگاههای تمام اتوماتیک چاپ و تولید می شوند . حداقل تعداد سفارش در هولوگرام سه بعدی ۱۰ هزار عدد به بالا است .

 • بسته بندی و ارسال : 

در چاپ و تولید هولوگرام دو بعدی با توجه به تیراژ درخواستی بین ۴ تا ۱۰ روز کاری زمان مورد نیاز است  و بعد از اتمام مراحل چاپ و تولید توسط همکاران ما در واحد بسته بندی و ارسال جهت مشتریان محترم به اقصی نقاط ایران ارسال میشود .
در پروسه تولید و چاپ هولوگرام سه بعدی  با تیراژ حداقل ۱۰ هزار عدد ۲۵ روز کاری زمان مورد نیاز است و پس از انجام مراحل تولید توسط همکاران مادر واحد بسته بندی آماده ارسال میشود .

 

نکات مهم در خصوص ثبت سفارش چاپ هولوگرام :

 • فایل های با پسوند های مجاز JPG  , TIF ارسال گردد.
 • فایل های به صورت .ZIP و به صورت یکجا ارسال شود.
 • ارسال نمونه فایل به ایمیل chapideh.ir@gmail.com الزامی می باشد.
 •   اطلاعات جهت واریز وجه بصورت زیر می باشد :
   شماره کارت بانک ملت :   ۴۵۵۹ - ۷۸۹۴ - ۳۳۷۹ - ۶۱۰۴
  شماره حساب بانک ملت : ۳۲۳۴۷۶۷۲۶۵
  شماره شبا ملت : IR570120020000003234767265
  بنام: جعفر بربند
جدول قیمت: