چاپ تیشرت

توضیحات کوتاه درباره چاپ تیشرت

چاپ ایده ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد. یکی از خدمات اصلی مجموعه چاپ ایده چاپ مستقیم بر روی انواع تیشرت می باشد , پروسه تولید و چاپ وارسال چاپ تیشرت شامل چندین مرحله است که در ذیل به شرح جزییات هرمرحله و روند گردش کاری از مرحله قبول سفارش تا تکمیل و بسته بندی نهایی وارسال سفارش می پردازیم .

معرفی کوتاه از شرکت چاپ ایده

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.

چاپ مستقیم بر روی انواع تیشرت یکی دیگر از روش های بسیار مهم و کارآمد در زمینه تبلیغات است , که بسیار مورد توجه شرکت های خصوصی , کارخانه های تولیدی , سازمانهای دولتی و نیمه دولتی و تیمهای ورزشی قرار گرفته است . چاپ لوگو و شعارهای تبلیغاتی بر روی لباس رسمی و تیشرت یکی از عناصر مهم پیشرفت شرکتهای کوچک و بزرگ است . اهمیت این موضوع به قدری است که باعث شده تبلیغات از طریق چاپ تیشرت در تمام حوزه ها نقش بسیار مهمی پیدا کرده و مورد توجه مدیران شرکتها و کارفرمایان قرار بگیرد. در گذشته ای نه چندان دور برای تبلیغات محصولات و کالاها و برند محصولات , تنها از بنرها و بیلبوردها ی خیابانی استفاده می شد . اما به مرور در چند سال اخیر شرکتها و سازمانها به دنبال روشهای جدید و نو برای تبلیغات هستند , که یکی از روش هایی که بخشی ازاین نیاز را برطرف می کند تبلیغات از طریق نمایش و چاپ تیشرت می باشد .

چاپ ایده ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد. یکی از خدمات اصلی مجموعه چاپ ایده چاپ مستقیم بر روی انواع تیشرت می باشد , پروسه تولید و چاپ وارسال چاپ تیشرت شامل چندین مرحله است که در ذیل به شرح جزییات هرمرحله و روند گردش کاری از مرحله قبول سفارش تا تکمیل و بسته بندی نهایی وارسال سفارش می پردازیم .

انواع چاپ تیشرت

  • سفید اسپان
  • تی شرت سفید پنبه
  • سفید یقه دار
  • تی شرت ملا نژ
  • مشکی لانگ
  • مشکی یقه دار
  • سویشرت هودی

آیا به دنبال مکانی برای چاپ روی تیشرت می گردید ؟ آیا مایل هستید تی شرت سفارشی خود را طراحی و چاپ کنید؟ بسیار خوب!  دارای انواع بسیار گسترده ای از تی شرت های مردانه و تی شرت های زنانه در سایزها ، جنس ها و رنگ های متنوع می باشد که شما می توانید با سلیقه خودتان طرح های مختلفی را بر روی تی شرت چات کنید.برای شروع کار کافی است متن یا عکسها خودتان را از طریق فرم سفارش چاپ تیشرت بر روی سایت آپلود کنید و تیشرت دلخواه خودتان را انتخاب نمایید، و سپس منتظر چاپ طرح خود بروی تیشرت باشید.

تازگی اقدام به چاپ روی تیشرت پنبه ای با بالاترین کیفیت نموده است. جنس این نوع تی شرت دارای بافت پنبه ای ۱۰۰% می باشد. و به دلیل جنس پنبه ای این لباس، مناسب ترین تی شرت برای استفاده های طولانی مدت است. به دلیل خاصیت ذاتی پنبه که رنگ پذیری اندکی دارد بهترین نوع چاپ عکس روی تیشرت پنبه ای استفاده از لیبل است. چاپ روی تی شرت پنبه ای محدودیت رنگ نداشته و تا سایزهای A4 و A3 قابلیت چاپ دارد. به دلیل استفاده از لیبل در چاپ این تیشرت توصیه می شود برای ماندگاری بالاتر چاپ روی تیشرت از آب سرد برای شستشو استفاده شود و از ماشین لباسشوی و آب گرم کمتر استفاده گردد.

جنس تیشرت های اسپان از پلی استر است، و از پرطرفدار ترین تی شرت هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. جنس پارچه این تیشرت ها از تیشرت های پنبه ای پائین تر و نازک تر است اما کیفیت چاپ روی تیشرت اسپان بسیار بالاست و رنگ های چاپ شده روی این تیشرت ها بسیار پررنگ و دارای تفکیک رنگ بالا می باشند . جنس تیشرت های سفید یقه گرد اسپان (پلی استر ) از ۴۰% نخ پنبه و ۶۰% پلی استر تشکیل شده است. طرح چاپ شده برروی این تیشرت ها به دلیل ترکم بالا و نوع جنس تیشرت کاملا به خورد تیشرت می رود و کاملا قابل شستشو می باشد. این نوع تیشرت مناسبترین روش برای چاپ تیشرت تبلیغاتی می باشد.

اپ روی تیشرت یقه دار که به جودون معروف است بدلیل داشتن فرم و دوخت شیک و همچنین داشتن یقه بسیار برای مکان های عمومی و رسمی و اداری مناسب بوده که بسیاری خریداران از این تی شرت ها به عنوان لباس های فرم کارکنان استفاده می کنند. جنس تیشرت های یقه دار جودون ترکیبی از پلی استر و جودون می باشد. نوع چاپ روی تیشرت یقه دار به جنس آن تیشرت بستگی دارد. اگر در انتخاب جنس این تیشرت ها پلی استر بیشتر باشد امکان چاپ مستقیم و حرارتی وجود دارد(ولی ممکن است قدری کم رنگ باشد)، در غیر این صورت باید مشابه تیشرت های پنبه ای از لیبل برای چاپ روی این تیشرت ها استفاده نمود. قیمت چاپ روی تیشرت های یقه دار به دلیل جنس پارچه و همچنین دوخت شیک تر بالاتر می باشد. در صورت سفارش تیراژ از این تیشرت یقه دار امکان چاپ بروی تیشرت جودون با رنگ های متنوع هم امکان پذیر میباشد.

چاپ روی تیشرت ملانژ یکی از زیباترین تیشرت های قابل ارائه در  می باشد. تیشرت ملانژ دارای رنگ طوسی روشن می باشد و مشابه تیشرت اسپان دارای ۴۰% نخ پنبه و ۶۰% پلی استر می باشد که همین امر سبب شده کیفیت چاپ عکس روی تیشرت ملانژ به صورت مستقیم و بسیار بالا باشد. این تی شرت به صورت یقه گرد و آستین کوتاه قابل ارایه می باشد ولی در صورت سفارش تعداد امکان دوخت به صورت یقه هفت و یا آستین دار وجود دارد. این تیشرت بسیار مناسب برای سفارش های شخصی می باشد. این نکته قابل توجه است که در چاپ تیشرت در نواحی از عکس که سفید باشد رنگ تیشرت که طوسی است نمایان می شود. طرح چاپ شده بر روی این تیشرت ها به دلیل ترکم بالا و نوع جنس تیشرت کاملا به خورد تیشرت می رود و کاملا قابل شستشو می باشد.

چاپ روی تیشرت قرمز از دیگر خدمات مرکز تخصصی  می باشد. جنس تیشرت های قرمز از پنبه درجه یک و اعلا بوده و به صورت یقه گرد موجود می باشد. چاپ روی تیشرت قرمز به دلیل الیاف نخ پنبه ی آن امکان چاپ مستقیم وجود ندارد ولی چاپ به صورت لیبلی در ابعاد تا نهایت A4 و برای چاپ تک رنگ و کاتری و یا مدیای فول رنگی تا ابعاد A3 امکان چاپ وجود دارد. چاپ روی تیشرت قرمز از محصولات خاص و بسیار زیبای این مجموعه می باشد و امکان ثبت سفارش به صورت تکی (حتی یک عدد) نیز میسر می باشد. رنگ قرمز خود تیشرت کاملا قابل شستشو می باشد و با ضمانت ارائه می گردد. تیشرت های قرمز مجموعه در ۴ سایز ارائه میگردد. برای ثبت سفارش این تیشرت زیبا می توانید به صورت آنلاین و از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

چاپ روی تیشرت زرد از جمله خدمات جدید مجموعه تخصصی  می باشد. جنس تیشرت های زرد از پنبه درجه یک و اعلا بوده و به صورت یقه گرد موجود می باشد. چاپ روی تیشرت زرد به دلیل الیاف نخ پنبه ی آن امکان چاپ مستقیم وجود ندارد ولی چاپ به صورت لیبلی در ابعاد تا نهایت A4 و برای چاپ تک رنگ و کاتری و یا مدیا فول رنگی تا ابعاد A3 میسر می باشد. چاپ روی تیشرت زرد از محصولات خاص و بسیار زیبای این مجموعه می باشد و امکان ثبت سفارش به صورت تکی (حتی یک عدد) نیز میسر می باشد. رنگ زرد پارچه تیشرت کاملا قابل شستشو و مقاوم می باشد و با ضمانت ارائه می گردد. تیشرت های زرد مجموعه در ۴ سایز ارائه میگردد. برای ثبت سفارش این تیشرت زیبا می توانید به صورت آنلاین و از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

جنس این تیشرت های مشکی پنبه ای مشابه تیشرت های سفید پنبه ایست. در چاپ تیشرت های مشکی به دلیل رنگ تیشرت ها امکان چاپ روی تیشرت به صورت مستقیم وجود ندارد و کلیه چاپ ها به صورت لیبلی انجام می پذیرد. جنس این تی شرت مشکی نیز از الیاف پنبه ۱۰۰% تشکیل شده است، که برای استفاده طولانی مدت بسیار مناسب می باشند. لیبل های استفاده شده برای چاپ روی تیشرت مشکی به صورت حرارتی بروی تیشرت قرار می گیرند که به سادگی قابل جداشدن نمی باشند، ولی با دست وجود یک لایه روی تیشرت قابل لمس و حس کردن می باشد. برای استفاده طولانی مدت از تیشرت لیبلی بهتر است در شستشو از ماشین لباسشویی استفاده نگردد.

یکی دیگر از انواع تی شرت های قابل ارائه ، چاپ روی تی شرت مشکی یقه دار مردانه است، که جنس این تیشرت هم مشابه تیشرت سفید یقه دار، جودون می باشد. نوع چاپ روی تیشرت جودون مشکی هم لیبلی بوده که به دلیل داشتن دکمه در وسط تیشرت محل چاپ مناسب روی این تیشرت هم به صورت لوگو کوچک برروی سینه سمت چپ و پشت کتف در سایز بزرگ می باشد. حداکثر سایز قابل چاپ در پشت این تیشرت یقه دار A4 می باشد. برای چاپ های با رنگ های تک و یا چند رنگ نیز امکان انجام چاپ لیبل به صورت کاتر پلاتر نیز موجود می باشد. روش صحیح شستشو تیشرت مشکی یقه دار به دلیل استفاده از لیبل استفاده از آب سرد و دست می باشد.

یشرت لانگ ، این روزها یکی از پرطرفدار ترین سری انواع تیشرت ها در بازار اسپرت کشور می باشد. مرکز تخصصی چاپ  این افتخار را دارد به عنوان پیشتاز عرصه چاپ روی تیشرت این محصول هیجان انگیز را به سبد محصولات خود اضافه کند. چاپ تیشرت لانگ روی پارچه تمام پنبه و در سایز های متنوع با بالاترین کیفیت دوخته و به روش ها و سیستم های گوناگون متناسب با طرح و عکس شما مورد چاپ قرار می گیرد. تفاوتی که میان تیشرت های پنبه ای ساده و لانگ وجود دارد در نوع دوخت پایین تیشرت می باشد که در تیشرت های لانگ انتهای تیشرت گرد می باشد و در نوع ساده به صورت مستقیم دوخته می شود.

برای انتخاب صحیح سایز تیشرت حتما قبل از سفارش به سایز بندی های تیشرت مشکی لانگ توجه نمایید.

جنس این تیشرت های اسپان زنانه نیز از پلی استر است. جنس پارچه این تیشرت ها و تاپ های زنانه از ۴۰% نخ پنبه و ۶۰% پلی استر تشکیل شده است. کیفیت چاپ روی تیشرت اسپان زنانه بسیار بالاست و رنگ های چاپ شده روی این تیشرت ها بسیار پررنگ و دارای تفکیک رنگ بالا می باشند . طرح چاپ شده برروی این تیشرت ها به دلیل تراکم بالا و نوع جنس تیشرت کاملا به خورد تیشرت می رود و کاملا قابل شستشو می باشد.

یکی دیگر از تیشرت های پرمصرف و فروش مرکز ، چاپ روی تیشرت بچگانه می باشد که در ۳ نوع سفید اسپان و مشکی ۱۰۰ درصد پنبه و سفید تمام پنبه ارائه می شود. تیشرت های سفید اسپان دارای ۴۰ درصد نخ پنبه و ۶۰ درصد پلی استر میباشد و تیشرت های مشکی وسفید به صورت تمام پنبه ارائه می شوند که از لحاظ جنسی بسیار مطلوب تر می باشند و برای استفاده طولانی مدت مناسب تر می باشند. چاپ  روی تیشرت بچگانه در سایز های متنوعی انجام می شود که توصیه می شود حتما متناسب با سایز بندی های روی سایز برای انتخاب تیشرت اقدام کنید.

چاپ روی تیشرت بچگانه سفید اسپان به صورت مستقیم چاپ می شود و چاپ به خورد پارچه می رود و روی تیشرت مشکی وسفید پنبه ای به صورت لیبلی ، کاتری و یا مدیا انجام می شود.

چاپ روی سویشرت هودی از جمله محصولات زمستانی مجموعه چاپ  و از پنبه درجه یک و اعلا می باشد. سویشرت هودی مشکی دارای لایه محافظ کرک دار داخلی برای محافظت بیشتر در برابر سرما می باشد. سویشرت های هودی دارای یک کلاه گرم و دو جیب در جلو می باشد که برای محافظت در برابر سرما بسیار مناسب می باشد. چاپ روی سویشرت هودی مشکی یا به صورت کاتری تک رنگ و یا مدیا فول رنگی و تا سایز ۲۹ در ۳۶ سانت امکان پذیر می باشد و کلیه رنگ ها بسیار زنده و شفاف می باشند. این سویشرت فوق العاده را می توانید با قیمت استثنایی و به صورت آنلاین و حتی در تعداد ۱ عدد از طریق لینک زیر ثبت سفارش نمایید.

چاپ روی سویشرت هودی از جمله محصولات زمستانی مجموعه چاپ  و از خانواده رنگ های ملانژ می باشد. سویشرت هودی دارای لایه محافظ کرک دار داخلی برای محافظت بیشتر در برابر سرما می باشد. سویشرت های هودی دارای یک کلاه گرم و دو جیب در جلو می باشد که برای محافظت در برابر سرما بسیار مناسب می باشد. چاپ سویشرت هودی بسیار عالی شده و کلیه رنگ ها زنده و شفاف می باشند و طبیعتا به دلیل رنگ ذاتی این سویشرت ها مشابه تیشرت ملانژ از رنگ توسی به عنوان زمینه کار استفاده می شود.

چاپ روی تیشرت رنگی یقه گرد از جمله محصولات جدید چاپ  می باشد. این مجموعه افتخار دارد تیشرت های رنگی یقه گرد خود را در ۷ رنگ جذاب و در سایز های L تا XXL ارائه نماید. جنس این تیشرت از پنبه درجه یک ایرانی و بسیار خنک ، و کیفیت دوخت نیز بسیار بالا می باشد. به دلیل دوخت این تیشرت های در تیراژ بالا اینگونه تیشرت ها بسیار مناسب برای شرکت های بزرگ و همچنین مناسب برای امور تبلیغات می باشد. مجموعه چاپ  افتخار دارد از این تیشرت تبلیغاتی برای برخی شرکت های بزرگ داخلی چاپ و تحویل داده است که تصاویر آن را می توانید در گالری تصاویر مشاهده بفرمایید. (X5)

از دیگر محصولات زیبای چاپ  چاپ روی تیشرت رنگی جودون یقه دار می باشد. جنس کلیه تیشرت های جودون مجموعه از لحاظ کیفیت پارچه و  همچنین خرجی تیشرت ( یقه و سرآستین ) جز مرغوب ترین تیشرت های جودون موجود در بازار می باشد که به صورت عمده تولید و دوخته می شود و به صورت فوری قابل ارائه می باشند.

وجه تمایز مجموعه چاپ  تضمین اصالت کالا ، تضمین رنگ و تضمین دوام شستشو می باشد.

تیشرت های جودون یقه دار چاپ  از لحاظ رنگبندی جزء بی نظیرترین رنگبندی مجموعه های چاپی می باشد و این تیشرت های در ۱۲ رنگ زیبا و خاص با بالاترین کیفیت قابل ارائه میباشد.تیشرت های جودون رنگی در ۳ سایز L , XL , XXL موجود می باشند. برای سفارش تیراژ تیشرت های رنگی و دریافت مشاوره های چاپ حتما با شماره های مجموعه تماس و با کارشناسان ما مشورت نمایید.

شما می توانید طرح ها و ایده های سفارشی خود را  که سالانه هزاران طرح مختلف در زمینه چاپ تی شرت دارد واگذار نمایید . کافی است طرح سفارشی خود در عرض چند ثانیه بر روی سایت آپلود و ارسال نمایید و سپس تیم طراحی ما اصلاحات لازم را بر روی آن انجام خواهند داد و در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت و با تضمین کیفیت مورد انتظار، طرح مورد نظر شما چاپ و ارسال نماید.(G5)

تیشرت به عنوان اولین فروشگاه آنلاین تیشرت در ایران طرح دلخواه شما را بدون هیچ محدودیتی و با بالاترین کیفیت بر روی انواع محصولات چاپ می کند. تمام محصولات ما از 100% الیاف طبیعی پنبه تهیه شده است. برای سفارش تیشرت با طرح دلخواه می توانید از برنامه قدرتمند طراحی آنلاین تیشرت ما برای تمام محصولات استفاده کنید. شما می توانید انواع مختلفی از محصولات مانند تیشرت پسرانه، تیشرت دخترانه، هودی، سویشرت، تیشرت آستین بلند و تیشرت کراپ دخترانه را شخصی سازی کنید. این محصولات با امکان سفارشی سازی ایده های جالبی برای هدایای منحصر به فرد شما خواهند بود. هدایای سفارشی را می توانید با استفاده از طراح آنلاین ایجاد کنید. با خرید تیشرت از سایت ما نه تنها یک تیشرت چاپ دیجیتال با کیفیت بالا خواهید داشت بلکه با اطمینان، کمترین مبلغ را نسبت به سایت های دیگر پرداخت کرده اید.

روش چاپ ما بر روی تیشرت به صورت جوهرافشان بوده و با استفاده از پرینتر دیجیتال و تکنولوژی اپسون، مستقیم روی پارچه انجام می شود. برای چاپ روی تیشرت در روش های معمولی تصویر با استفاده از حرارت و به صورت عکس برگردان از کاغذ بر روی تیشرت قرار می گیرد، که این نوع چاپ دارای کیفیتی پایین بوده و رنگ ها نیز کدر می باشند. در روش چاپ دیجیتال مستقیم که پیشرفته ترین روش چاپ تیشرت می باشد، رنگ به صورت جوهر افشان و با دقت بسیار بالا بر روی تیشرت پاشیده می شود. در این روش تصویر از کیفیتی بسیار بالا برخوردار بوده و رنگ ها نیز درخشان می باشند. چاپ بر روی تیشرت های رنگی با استفاده از تکنولوژی رنگ سفید انجام می شود. در این روش ابتدا طرح با رنگ سفید چاپ و سپس طرح رنگی به عنوان لایه دوم چاپ می شود. این تکنولوژی تنها در دستگاه های مخصوص چاپ تیشرت پیشرفته وجود دارد.

امروزه چاپ تیشرت یکی از روش های بسیار موثر و کارامد در امر تبلیغات می باشد. چاپ نفیس این افتخار را دارد با کسب سالها تجربه و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی در امر چاپ به کمک شما بزرگواران بیاید. چاپ روی تی شرت  بر روی جنس ها و رنگ های متنوع و شاد و با بالاترین کیفیت انجام می شود. چاپ تیشرت در مجموعه به صورت تک هم انجام می شود. در این مجموعه شرایطی برای شما بزرگواران فراهم شده که مشتریان گرامی بتوانند بصورت آنلاین و غیر حضوری تصاویر دلخواه ، شخصی ، لوگو و یا برند خود را ثبت و در اسرع وقت تحویل بگیرند.

کارشناسان شما  این آمادگی را دارند تا در طول زمان کاری بهترین مشاوره برای خرید آنلاین چاپ روی تیشرت را به شما عزیزان بدهند.

چاپ سابلیمیشن تیشرت چاپ روی تیشرت تبلیغاتی به علت استفاده زیاد در منظر عموم می تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب و بسیار تاثیرگذار برای موسسات، شرکت ها و … باشد.سایز و رنگبندی دلخواه با قابلیت چاپ یا گلدوزی لوگوی شما از مشخصه های دیگر تیشرت تبلیغاتی است. تبلیغات بر روی چیزی که همیشه همراه آدم باشد یا بتواند برای او کاربرد داشته باشد مناسب است.  لباس و پوشاک از گذشته تا کنون جزو نیازهای اساسی هر شخص بوده است. مدتی است که چاپ تبلیغات بر روی لباس و پوشاک در بازاریابی و تبلیغات رواج پیدا کرده است و موفقیت قابل توجهی را نیز به دست آورده است.
در مجتمع چاپ ایران کهن با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ عکس روی تیشرت شما می توانید چاپ روی لباس را با انواع متریال از طریق چاپ تیشرت با طرح دلخواه در سامانه ثبت سفارش آنلاین ایران کهن سفارش و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد  یکی از روشهای چاپ تی شرت مراجعه به سایت و سفارش تیشرت تبلیغاتی می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری به واحد چاپ و چاپ تیشرت تکی ایران کهن  مراجعه نمایند.

چاپ روی تیشرت با طرح دلخواه شما


زمانی که شما با شخصی برخورد می‌کنید، اولین چیز که نظر شما را جلب می‌کند لباس اوست. لباس از جمله کالاهایی است که بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار دارد و یکی از استراتژی های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض دید بودن و کاربردی بودن آن کالا است.
-شما از تیشرت تبلیغاتی می‌توانید برای تبلیغات برند و کسب و کار خود استفاده کنید و آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه بدهید و از این طریق بازاریابی کنید. 
-علاوه بر این شما می‌توانید چاپ تیشرت تبلیغاتی را برای معرفی کمپین های خود به دیگران استفاده کنید و با چاپ نام یا شعار کمپین خود دیگران را از آن آگاه کنید یا از آن‌ها بخواهید به کمپین شما بپیوندند. 
– می‌توانید روی تیشرت لوگو و نام تجاری خود یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کنید و از کارکنان و کارمندان خود بخواهید که همگی به صورت یکدست آن را در همایش ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و یا جلسات مهم به تن کنند و از این طریق اتحاد و همبستگی کارکنان شرکت خود را نشان دهید.

انواع تی شرت تبلیغاتی : 


تی شرت ها در جنس هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون، بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون به شکل آستین دار، بدون آستین و یقه دار تولید می‌شوند. چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

تی شرت های تبلیغاتی را می توان با پارچه هایی شامل :


-تیشرت پلی استرتبلیغاتی : که در تار و پود آن از پلی استر Polyester  استفاده میشود
تی شرت لاکرا تبلیغاتی :ترکیبی از  پنبه یا پلی استر Polyester باشد در پود اصلی پارچه تی شرت در نساجی از کش استفاده می شود جهت استحکام کیفیت تی شرت در شست و شوی تیشرت
-تیشرت پنبه تبلیغاتی: که ترکیب اصلی در تار و پود آن100% پنبه یا همان cotton می باشد
-تیشرت جودون
– تیشرت لاکرا
– تیشرت پنبه ای
– تیشرت ملانژ
– تیشرت دورس
وانواع مدل های تی شرت های تبلیغاتی به صورت زیر هستند که در تمامی تی شرت های تبلیغاتی امکان چاپ و گلدوزی دارد  : 


-تی شرت تبلیغاتی یقه هفت
-تی شرت تبلیغاتی یقه گرد
-تی شرت تبلیغاتی سه دکمه
-تی شرت تبلیغاتی یقه دار
– تی شرت تبلیغاتی زنانه
-تی شرت تبلیغاتی مردانه
– تی شرت تبلیغاتی یقعه دیپلمات 

مزایای چاپ تیشرت :


• قابل دید بودن بیشتر: لباس جزو اولین چیزهایی است که در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و همین امر باعث موفقیت در تبلیغات کسب و کار شما در زمینه تیشرت تبلیغاتی در بازاریابی شده است. 
• تیشرت به دلیل نداشتن یقه و جیب فضای بیشتری برای تبلیغات دارد:  شاید برای شما سوال باشد که چرا چاپ تبلیغات را بیشتر روی تیشرت انجام می‌دهند.باید بگوییم که  تیشرت به علت یکسره بودن و نداشتن دکمه و یقه باعث بهتر دیده شدن نام تجاری و برند می‌شود و همچنین تاثیر بیشتری برای کسب و کار شما دارد.
• هزینه کمتر: چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد به همین دلیل در هر کسب و کاری با هر بودجه گه برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده، می‌توان تیشرت تبلیغاتی را با تعداد دلخواه سفارش داد.
• بالا بردن توجه:  معمولا در بیشتر مواقع چاپ تبلیغات بر جلوی تیشرت انجام می‌شود و اولین جایی است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند. بنابراین تنها چیزی که در هدایای تبلیغاتی جلب توجه میکند، چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی است. 
• قابلیت استفاده برای تمام سنین و جنسیت‌ها:  تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این تیشرت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند زیرا می‌دانید هر مخاطب با هر سن و جنسیتی که دارد می‌تواند از این تیشرت استفاده کند.

کاربردهای چاپ تیشرت

ثبت سفارش آنلاین

B 20 چاپ ایده | مرکز تخصصی چاپ | چاپ پلی کربنات | چاپ هولوگرام | چاپ لیبل امنیتی

علاقه مندانی که میخواهند از خدمات شرکت چاپ ایده استفاده کنند و سفارش خود را ثبت کننده میتوانند از طریق تلگرام یا واتساپ سفارش خود را ثبت کنند.

تیم برنامه نویسی چاپ ایده سیستمی را طراحی کرده است که شما عزیزان بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

لازم به ذکر هست که ثبت سفارش برای  تمامی استان ها و شهر های ایران امکان پذیر میباشد.

مجله خبری و آموزشی چاپ ایده

ثبت سفارش

تلفن: ۲۸۴۲۵۴۵۳-021

همراه : ۰۹۱۲۲۵۴۵۲۶۰ 

ایمیل: info@cahpideh.com

آدرس مجموعه

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه باربد، ساختمان صدا و سیما، طبقه اول واحد ۳۹ 

آدرس شبکه های اجتماعی
معرفی مجموعه

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت تخصصی چاپ ایده با داشتن جدیدترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه چاپ ، پیشرو در این حوزه میباشد.